O gazecie

„Panorama Pomorza” to bezpłatna gazeta, która już od ponad dziesięciu lat ukazuje się na rynku medialnym na terenie Pomorza, w regionalnych mutacjach. Gazeta wydawana jest raz w miesiącu. Wypełnia ona niszę na lokalnym rynku prasowym dzięki połączeniu dwóch elementów – nowatorskiej konwencji czasopisma i skutecznej metodzie kolportażu.

Czytelnicy czytają u nas artykuły dotyczące lokalnej społeczności, w których są poruszane ich codzienne sprawy. Chcemy przyczynić się do definiowania lokalnych problemów społecznych, mając na uwadze to, że „serce świata” to miejsce, w którym mieszkamy.

Panorama daje również chwilę oddechu, coś do poczytania przy kawie czy herbacie, w pochmurny wieczór czy słoneczny poranek. Trochę rozrywki, coś z życia celebrytów, dużo sportu.

Nasza gazeta wydawana jest w dwóch mutacjach. Pierwsza na Gdańsk i Sopot a druga na cały powiat gdański.

Redakcja współpracuje z wieloma gminami powiatu gdańskiego więc dystrybucja gazety jest szeroko prowadzona w gminach i popierana przez wójtów. Staramy się, aby gazeta była dostępna dla szerokiej rzeszy mieszkańców, co daje potencjalnym reklamodawcom wielu odbiorców i klientów.

Gdańskie wydanie gazety można znaleźć w Urzędzie Wojewódzkim, Urzędzie Marszałkowskim, Urzędzie Miejskim Miasta Gdańska.

Jesteśmy w wielu spółdzielniach mieszkaniowych i na ich terenach w takich dzielnicach jak Przymorze, Żabianka, Morena, Zaspa, Chełm, Orunia Górna, Suchanino, Szadółki, Wrzeszcz. Gazeta jest dostępna również w sklepach, ośrodkach zdrowia, aptekach, siedzibach spółdzielni mieszkaniowych i miejscach szeroko odwiedzanych przez mieszkańców Gdańska.

Najnowsze wiadomości

ZAWSZE STAWIA SOBIE REALNE CELE

Od 18 lat jest radnym miasta Gdańska Lech Artur Wałęsa to postać szczególnie znana i...

PRZY KOŁOBRZESKIEJ MOGŁABY POWSTAĆ NOWA HALA

Od wielu lat współpracuje z seniorami Z radnym miasta Gdańska Andrzejem Kowalczysem rozmawia Roman Szychowski...

MOŻEMY MIEĆ SWOJEGO REPREZENTANTA W SEJMIKU

Doświadczenie i determinacja mogą przyczynić się do dalszego rozwoju   Jeśli chodzi o lokalną politykę...

Impulsy dla Pomorza powstają w Nowym Sączu

Pociągi Impuls są dobrze znane mieszkańcom naszego regionu. Pomorski samorząd kupił do tej pory 10...