O gazecie

„Panorama Pomorza” to bezpłatna gazeta, która już od ponad dziesięciu lat ukazuje się na rynku medialnym na terenie Pomorza, w regionalnych mutacjach. Gazeta wydawana jest raz w miesiącu. Wypełnia ona niszę na lokalnym rynku prasowym dzięki połączeniu dwóch elementów – nowatorskiej konwencji czasopisma i skutecznej metodzie kolportażu.

Czytelnicy czytają u nas artykuły dotyczące lokalnej społeczności, w których są poruszane ich codzienne sprawy. Chcemy przyczynić się do definiowania lokalnych problemów społecznych, mając na uwadze to, że „serce świata” to miejsce, w którym mieszkamy.

Panorama daje również chwilę oddechu, coś do poczytania przy kawie czy herbacie, w pochmurny wieczór czy słoneczny poranek. Trochę rozrywki, coś z życia celebrytów, dużo sportu.

Nasza gazeta wydawana jest w dwóch mutacjach. Pierwsza na Gdańsk i Sopot a druga na cały powiat gdański.

Redakcja współpracuje z wieloma gminami powiatu gdańskiego więc dystrybucja gazety jest szeroko prowadzona w gminach i popierana przez wójtów. Staramy się, aby gazeta była dostępna dla szerokiej rzeszy mieszkańców, co daje potencjalnym reklamodawcom wielu odbiorców i klientów.

Gdańskie wydanie gazety można znaleźć w Urzędzie Wojewódzkim, Urzędzie Marszałkowskim, Urzędzie Miejskim Miasta Gdańska.

Jesteśmy w wielu spółdzielniach mieszkaniowych i na ich terenach w takich dzielnicach jak Przymorze, Żabianka, Morena, Zaspa, Chełm, Orunia Górna, Suchanino, Szadółki, Wrzeszcz. Gazeta jest dostępna również w sklepach, ośrodkach zdrowia, aptekach, siedzibach spółdzielni mieszkaniowych i miejscach szeroko odwiedzanych przez mieszkańców Gdańska.

Najnowsze wiadomości

INWESTYCJE MAJĄ ZMNIEJSZYĆ KOSZTY OGRZEWANIA I PODGRZANIA WODY

INWESTYCJE MAJĄ ZMNIEJSZYĆ KOSZTY OGRZEWANIA I PODGRZANIA WODY Na Przymorzu martwią się znikomym zainteresowaniem życiem...

40 LAT PLACÓWKI W ZASKOCZYNIE

40 LAT PLACÓWKI W ZASKOCZYNIE DPS „Leśny” jest dla wielu prawdziwym domem Ostatnie tygodnie to...

ZŁOTE GODY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 79

ZŁOTE GODY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 79 Wskazują odpowiednią drogę i pomagają uczniom O tym jubileuszu...

ŚWIĘTOWANO JUBILEUSZ 50-LECIA

Gmina Pruszcz Gdański świętowała właśnie złote gody. Minęło bowiem 50 lat od powstania pruszczańskiej gminy...